Kategoriler

Sayfalar

Yaşamı eve sığdırdık mı? Su gibi akıp giden zaman nasıl yavaşladı değil mi? Uzun süredir el değmemiş çekmeceler açılıp, düzenlendi, kullanılmayan eşyalar ayrıldı mı? Erzak dolabı elden geçti ve denenmemiş tarifler nihayet yemek masası ile buluştu mu? Ve hala çok mu zamanınız var?

Karantina günlerimin başlarında kaygı düzeyimin yüksekliği sebebiyle konsantrasyonum çok düşmüştü. Kitap okumak, film izlemek neredeyse imkansız hale gelmişti. Bu sebeple daha kısa dizi arayışı içindeyken Unorthodox dizisi ile karşılaştım. Ortodoks Satmar tarikatının içinde büyümüş, cemaatin katı kurallarına ayak uyduramamış bir kadının cemaatten ayrılma ve özgürlüğüne kavuşma hikayesi. İzlemediyseniz şiddetle tavsiye ederim. Dizinin bir bölümünde, evlilik öncesi kadına nasihat vermek üzere bir görevli, evlenecek olan kahramanımıza cinsel birleşmeyi anlatıyor. Vajinasının bir delik olduğunu ve oraya penisin girecek olduğunu ilk kez duyan kadın dehşete kapılıyor ve bende öyle bir delik yok diyor! Görevli onu tuvalete gönderip, gidip bakmasını istediğinde ilk kez kendi cinsel organı ile tanışıyor. İzlerken dehşete düştüğüm bu sahneden aslında toplumsal olarak bizler de çok uzak değiliz. Cinselliğin bir tabu olarak beynimize kazınması o kadar çocukluğumuza dayanıyor ki, büyüyüp birer yetişkin olduğumuzda, eğer bir farkındalık yaşamazsak, kendi bedenleri ile tanışmayan yetişkinler olarak hayatımızı sürdürmeye devam ediyoruz.

O zaman bir kez daha bu karantina günlerini fırsat bilip, iç çekmecelerimizi de elden geçirelim. Fiziksel, ruhsal sağlımızı özenle koruduğumuz şu günlerde cinsel sağlığımıza üvey evlat muamelesi yapmayalım. Unutmayalım, sağlık bütünseldir. Bedenimizi tanımak, dokunmak ve haz vermek sağlıklıdır.

Partnerimiz olsun olmasın, kendi bedenlerimizi keşfetmek bizim asli görevimizdir. Kendi vücuduna dokunmamış birinin seksten zevk alması veya vermesi çok mümkün değildir. Eğer partneriniz ile karantinadaysanız, eğlenceli seks oyuncakları ile yatak odanıza neşe katabilirsiniz. Hiç denemediğiniz, keşfetmediğiniz zevkler için harika bir fırsat olabilir. Partnersiz evde olanlar, gün sizin gününüz! Kendinizle başbaşa kalmak için bolca vaktiniz var. Unutmayın orgazm olmak bağışıklık sistemimizi güçlendirir. Salgıladığımız endorfin ve oksitosin hormonları ile endişe seviyemizi düşürürken, immün sistemimizi güçlendiririz.

Bu süreci kendi açımızdan faydalı bir döneme çevirmek için bizler üzerimize düşeni yapıyor ve korona günlerinde seks hayatınıza hijyen şartları altında güvenli paketlerinizi sizlere ulaştırmaya devam ediyoruz.

Kredi Kartı

Mağazamızda kredi kartı geçerlidir

Gizlilik

Ürünlerimiz içeriği belli olmayacak şekilde paketlenir.

Gönderilerde firma adı yazılmaz.

Kargo Bizden
100 ₺ üzeri alışverişlerinizde
Kargo bizden

Etiketler

Hit Alanlar